Hoera! De presentatie over schrijftolken is af. We hebben zowel een versie voor hulpverleners in/naast de hoorzorg als voor mensen met een auditieve beperking/uitdaging. En eentje voor algemeen belangstellenden đŸ˜‰ Hierbij een paar sheets als voorproefje.
Volgende week zaterdag geef ik de eerste presentatie.
Wil jij ook meer weten over het fenomeen schrijftolk en wat het voor jou of voor jouw doelgroep kan betekenen? Neem dan contact op met mij via renee@tolkentekst.nl
Of ben je schrijftolk(student) en wil je meer vertellen over je vak Ă³f de presentatie tolken? Je bent van harte uitgenodigd om met mij samen te werken.
NB Geeske van Voorthuijsen van Geeske Illustrations, zelf slechthorend, heeft de prachtige illustraties gemaakt. Sander Pasveer van Text on Top heeft de presentatie gesponsord.Â